Wyniki matur Technikum Leśne Brynek
Ocena: 4.42 (110 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 49.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 67.52% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 72.04% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.7% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.15% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.59% | 60.37% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.3% | 52.59% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
49.67%
Geografia (R)
48.56%
Język angielski (P)
67.52%
Język angielski (R)
75.7%
Język polski (P)
59.15%
Matematyka (P)
52.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.88% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.71% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.38% | 67.16% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.5% | 64.13% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 52.91% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 53.47% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.71% | 40.53% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.88%
Chemia (R)
6.5%
Geografia (R)
37.71%
Historia (R)
50%
Język angielski (P)
67.16%
Język angielski (R)
71.67%
Język polski (P)
52.91%
Matematyka (P)
40.53%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 58.16% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.03% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.23% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.9% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.97% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.06% | 66.09% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 56.03% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
58.16%
Język angielski (P)
72.03%
Język angielski (R)
73.9%
Język niemiecki (P)
49%
Język polski (P)
73.97%
Matematyka (P)
56.03%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.32% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92% | 69.72% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.31% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 65.11% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 62.07% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 56.43% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
54.75%
Geografia (R)
50.5%
Język angielski (P)
82.32%
Język angielski (R)
68.31%
Język niemiecki (P)
57%
Język polski (P)
65.11%
Język polski (R)
65.33%
Matematyka (P)
56.43%
Matematyka (R)
11.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 69.42% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.17% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 51.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 48.35% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 40.81% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
34.25%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
69.42%
Język angielski (R)
56.17%
Język niemiecki (P)
51.33%
Język niemiecki (R)
40%
Język polski (P)
48.35%
Język polski (R)
61.67%
Matematyka (P)
40.81%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.17% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.43% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 65.03% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.43% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.82% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.32% | 51.37% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.17%
Geografia (R)
32.43%
Historia (R)
40.67%
Język angielski (P)
65.03%
Język angielski (R)
63.43%
Język niemiecki (P)
49.43%
Język polski (P)
52.82%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
51.37%
Matematyka (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony