Wyniki matur - Technikum Leśne Rogoziniec
Ocena: 4.53 (73 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.85% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.41% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 67.56% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.2% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.75% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 55.4% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.76% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 40.96% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.85%
Geografia (R)
36.41%
Język angielski (P)
67.56%
Język angielski (R)
54.75%
Język polski (P)
55.4%
Matematyka (P)
40.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.42% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 68.14% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 65% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 52.38% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.65% | 64.61% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.22% | 40.08% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.42%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
17.67%
Język angielski (P)
68.14%
Język angielski (R)
58%
Język polski (P)
52.38%
Matematyka (P)
40.08%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.86% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.92% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 74.1% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.38% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.19% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46.64% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62.91% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.16% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 50.78% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
26.86%
Geografia (R)
50.92%
Język angielski (P)
74.1%
Język angielski (R)
61.19%
Język niemiecki (P)
46.64%
Język niemiecki (R)
28.67%
Język polski (P)
60.16%
Matematyka (P)
50.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.93% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.11% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.63% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.95% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 51.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 61.06% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.36% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.85% | 48.18% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
25.93%
Geografia (R)
41%
Historia (R)
51%
Język angielski (P)
71.11%
Język angielski (R)
50.95%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
61.06%
Matematyka (P)
48.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.28% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 68.2% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 43.52% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.87% | 37.09% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.28%
Język angielski (P)
68.2%
Język angielski (R)
52%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
43.52%
Matematyka (P)
37.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.08% | 12 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.83% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 54.59% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 52.45% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.08%
Filozofia (R)
10%
Geografia (R)
41.5%
Język angielski (P)
78.95%
Język angielski (R)
58.83%
Język niemiecki (P)
51.33%
Język polski (P)
54.59%
Język polski (R)
80%
Matematyka (P)
52.45%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony