Wyniki matur Technikum Lipnica Wielka
Ocena: 4.72 (84 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 65.94% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.5% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.25% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.75% | 59.75% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.94%
Język angielski (R)
64.17%
Język polski (P)
54.5%
Matematyka (P)
59.75%
Matematyka (R)
15.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 40.17% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 45.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 37.54% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.23% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 43.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
40.17%
Język angielski (R)
10%
Język niemiecki (P)
30%
Język polski (P)
37.54%
Matematyka (P)
43.69%
Matematyka (R)
0.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 54.55% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 47.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.18% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 81.82% | 37.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 43.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
8%
Język angielski (P)
54.55%
Język angielski (R)
19.33%
Język polski (P)
62.18%
Matematyka (P)
43.18%
Matematyka (R)
3.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 54.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 42.82% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 48% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
54.73%
Język angielski (R)
28.86%
Język polski (P)
42.82%
Matematyka (P)
48%
Matematyka (R)
7.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony