Wyniki matur Technikum Łodzierz
Ocena: 3.42 (83 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.25% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 40.89% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 28.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
63.25%
Język polski (P)
40.89%
Matematyka (P)
28.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.75% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59% | 3 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 25% | 22.4% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 75% | 39.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 21.2% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
57.75%
Język angielski (R)
24.5%
Język polski (P)
22.4%
Matematyka (P)
21.2%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.33% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.5% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 34.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
10%
Język angielski (P)
74.33%
Język angielski (R)
46.5%
Język polski (P)
50.5%
Matematyka (P)
34.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 33.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 46.14% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 34.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
64%
Język niemiecki (P)
29.5%
Język polski (P)
46.14%
Matematyka (P)
34.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 52.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 38.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 35.92% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
52.67%
Język polski (P)
38.77%
Matematyka (P)
35.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.85% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 53.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.75% | 32.13% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
71.85%
Język niemiecki (P)
39.33%
Język polski (P)
53.69%
Matematyka (P)
32.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony