Wyniki matur Technikum Lotnicze ZDZ Katowice
Ocena: 1.83 (6 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.8% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.78% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.27% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.93% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 60.46% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.56% | 74.63% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.56% | 62.15% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
37.8%
Język angielski (P)
90.78%
Język angielski (R)
77.93%
Język polski (P)
60.46%
Matematyka (P)
62.15%
Matematyka (R)
48.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.64% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.86% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.95% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.53% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 61.17% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.76% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 57.95% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
43.64%
Historia (R)
0%
Język angielski (P)
84.86%
Język angielski (R)
68.53%
Język polski (P)
61.17%
Matematyka (P)
57.95%
Matematyka (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.79% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.6% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.4% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.41% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.23% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.64% | 58.89% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
40%
Język angielski (P)
86.79%
Język angielski (R)
66.4%
Język polski (P)
62.41%
Matematyka (P)
58.89%
Matematyka (R)
14.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.68% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.86% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.71% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 72% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.05% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.67% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.18% | 57.21% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
20%
Informatyka (R)
31%
Język angielski (P)
92.68%
Język angielski (R)
74.71%
Język niemiecki (P)
78%
Język polski (P)
67.05%
Matematyka (P)
57.21%
Matematyka (R)
28.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.43% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.39% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.38% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.83% | 36 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.11% | 53.69% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
14.33%
Geografia (R)
38.43%
Informatyka (R)
41.33%
Język angielski (P)
87.39%
Język angielski (R)
68.38%
Język polski (P)
62.83%
Język rosyjski (R)
58%
Matematyka (P)
53.69%
Matematyka (R)
14.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.27% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 49.22% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.47% | 45.98% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
38.6%
Informatyka (R)
20.67%
Język angielski (P)
82%
Język angielski (R)
61.27%
Język niemiecki (P)
70%
Język polski (P)
49.22%
Język polski (R)
29.33%
Matematyka (P)
45.98%
Matematyka (R)
10%
WOS (R)
29.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony