Wyniki matur - Technikum Lubawa
Ocena: 2.33 (58 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.22% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.69% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.07% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 64.44% | 78 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.4% | 69.57% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.44% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.21% | 46.47% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.04% | 77 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.52% | 46.33% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.22%
Fizyka (R)
6.69%
Geografia (R)
25.07%
Język angielski (P)
64.44%
Język angielski (R)
53.44%
Język polski (P)
46.47%
Matematyka (P)
46.33%
Matematyka (R)
19.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 70.43% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 70.85% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.3% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 52.5% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.29% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 58.63% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.14% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
35%
Geografia (R)
25.22%
Język angielski (P)
70.43%
Język angielski (R)
56.3%
Język polski (P)
52.5%
Matematyka (P)
58.63%
Matematyka (R)
13.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.15% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.11% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.62% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.47% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.91% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.09% | 58.67% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.36% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
19%
Geografia (R)
32.15%
Język angielski (P)
78%
Język angielski (R)
58.62%
Język polski (P)
68.47%
Język polski (R)
40.75%
Matematyka (P)
58.67%
Matematyka (R)
20.36%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.51% | 39 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.08% | 66.08% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.23% | 64.19% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.79% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.45% | 48.62% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.62% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.91% | 53.29% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.5%
Geografia (R)
41.51%
Język angielski (P)
66.08%
Język angielski (R)
61.79%
Język polski (P)
48.62%
Matematyka (P)
53.29%
Matematyka (R)
5.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.07% | 45 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.86% | 57.33% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.33% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.1% | 53.55% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.36% | 46.84% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
25.07%
Język angielski (P)
57.33%
Język angielski (R)
50.33%
Język polski (P)
53.55%
Język polski (R)
30.6%
Matematyka (P)
46.84%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 57.33% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 61.83% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.58% | 59.02% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
30.33%
Historia (R)
29%
Język angielski (P)
57.33%
Język angielski (R)
46.67%
Język polski (P)
61.83%
Matematyka (P)
59.02%
Matematyka (R)
16.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony