Wyniki matur Technikum Lubieniec
Ocena: 4.65 (119 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 55.9% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.7% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 44.35% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.95% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 45.2% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
55.9%
Język angielski (R)
26.43%
Język polski (P)
44.35%
Matematyka (P)
45.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 67% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 53.81% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.94% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
67%
Język angielski (R)
69%
Język polski (P)
53.81%
Język polski (R)
51.5%
Matematyka (P)
70.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 70.75% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.92% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
41.67%
Język angielski (P)
70.75%
Język angielski (R)
71.8%
Język polski (P)
48.92%
Matematyka (P)
77%
Matematyka (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 54.2% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.6% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.5% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 61.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
54.2%
Język polski (P)
68.6%
Matematyka (P)
61.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 51.47% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.73% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
26.64%
Język angielski (P)
51.47%
Język angielski (R)
31%
Język polski (P)
52.73%
Matematyka (P)
47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.75% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 57.22% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 50.26% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.52% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.75%
Język angielski (P)
57.22%
Język angielski (R)
61.33%
Język polski (P)
50.26%
Język polski (R)
46.8%
Matematyka (P)
57.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony