Wyniki matur - Technikum Lwówek Śląski
Ocena: 3.78 (76 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 78% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.67% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 43.67% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.33%
Język angielski (P)
78%
Język angielski (R)
58.73%
Język polski (P)
46.67%
Matematyka (P)
43.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 74.47% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.63% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.6% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.53% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25%
Język angielski (P)
74.47%
Język angielski (R)
58.6%
Język polski (P)
52%
Matematyka (P)
66.74%
Matematyka (R)
17.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 75.2% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.9% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.56% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.94% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.81% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
14.33%
Język angielski (P)
75.2%
Język angielski (R)
58.9%
Język polski (P)
51.56%
Matematyka (P)
67.81%
Matematyka (R)
12.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.78% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.2% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 64.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
77.78%
Język angielski (R)
57.5%
Język polski (P)
70.2%
Matematyka (P)
64.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.68% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.95% | 44.63% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
24%
Język angielski (P)
56%
Język angielski (R)
43.4%
Język niemiecki (P)
41%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
49.68%
Matematyka (P)
44.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90% | 46.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.18% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 56.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
70.67%
Język angielski (R)
54.2%
Język niemiecki (P)
46.4%
Język polski (P)
55.18%
Język polski (R)
30.2%
Matematyka (P)
56.18%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony