Wyniki matur Technikum Mechaniczne nr 1 Gdynia
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 68% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.53% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.11% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 50.55% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.63% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 56.67% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.73% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
68%
Język angielski (R)
62.11%
Język polski (P)
50.55%
Matematyka (P)
56.67%
Matematyka (R)
8.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 73.85% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 70.5% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.85% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 54.59% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 51.56% | 27 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 59.7% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
16.33%
Język angielski (P)
73.85%
Język angielski (R)
56.85%
Język polski (P)
54.59%
Język rosyjski (P)
98%
Język rosyjski (R)
90%
Matematyka (P)
59.7%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 64.75% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 51.94% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
40%
Fizyka (R)
5%
Język angielski (P)
64.75%
Język angielski (R)
50.5%
Język polski (P)
51.94%
Matematyka (P)
70%
Matematyka (R)
68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.47% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.47% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 49.47% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.47% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 45% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
73.47%
Język angielski (R)
54.18%
Język polski (P)
49.47%
Matematyka (P)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 61.21% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.43% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 38.72% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 45.64% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
19.89%
Język angielski (P)
61.21%
Język angielski (R)
48.43%
Język polski (P)
38.72%
Matematyka (P)
45.64%
Matematyka (R)
5.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 63.95% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.71% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 45.97% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.32% | 43.45% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
10.5%
Geografia (R)
10.2%
Język angielski (P)
63.95%
Język angielski (R)
32.71%
Język polski (P)
45.97%
Matematyka (P)
43.45%
Matematyka (R)
4.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony