Wyniki matur Technikum Mechaniczne nr 17 Kraków
Ocena: 2.52 (31 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.38% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 76.76% | 96 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.35% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.88% | 67 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 47.76% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.94% | 51.15% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.67% | 53.18% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.78% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.6%
Geografia (R)
29.38%
Informatyka (R)
23.54%
Język angielski (P)
76.76%
Język angielski (R)
69.88%
Język polski (P)
47.76%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
53.18%
Matematyka (R)
14.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.75% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.64% | 58.75% | 107 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.57% | 64.47% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.92% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75.47% | 41.27% | 107 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.45% | 44.26% | 106 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.81% | 45.57% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.39% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
24.75%
Informatyka (R)
17.25%
Język angielski (P)
58.75%
Język angielski (R)
53.92%
Język polski (P)
41.27%
Matematyka (P)
45.57%
Matematyka (R)
6.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.21% | 67.52% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.51% | 67.47% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.12% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 87% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 90% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.15% | 45.52% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.75% | 46.84% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 2 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 71.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.15% | 50.88% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Filozofia (R)
18%
Fizyka (R)
28.8%
Geografia (R)
39.5%
Historia (R)
44.33%
Informatyka (R)
8%
Język angielski (P)
67.52%
Język angielski (R)
50.12%
Język niemiecki (P)
87%
Język niemiecki (R)
70%
Język polski (P)
45.52%
Język polski (R)
55.33%
Język rosyjski (P)
94%
Matematyka (P)
50.88%
Matematyka (R)
12.67%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 66.84% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 68.84% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.54% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.33% | 40.95% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.08% | 42.33% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 79% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.57% | 39.25% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
0%
Geografia (R)
19%
Historia sztuki (R)
20%
Informatyka (R)
13%
Język angielski (P)
66.84%
Język angielski (R)
41.54%
Język polski (P)
40.95%
Język polski (R)
31%
Język rosyjski (R)
79%
Matematyka (P)
39.25%
Matematyka (R)
6.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.89% | 77.95% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.64% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.84% | 49.55% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 53.71% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
28.33%
Geografia (R)
17.67%
Język angielski (P)
77.95%
Język angielski (R)
53.64%
Język polski (P)
49.55%
Język polski (R)
16.83%
Matematyka (P)
53.71%
Matematyka (R)
16.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.91% | 64.15% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.65% | 23 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.73% | 48.2% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10.2% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.09% | 39.16% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.24% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
2%
Fizyka (R)
15.67%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
64.15%
Język angielski (R)
49.65%
Język francuski (P)
58%
Język francuski (R)
26%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
48.2%
Język polski (R)
10.2%
Język rosyjski (R)
90%
Matematyka (P)
39.16%
Matematyka (R)
6.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony