Wyniki matur - Technikum Mechaniczne nr 30 Kraków
Ocena: 3.35 (20 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.1% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 66.54% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.68% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.06% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 38.15% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 42.93% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.5% | 36.1% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.1%
Język angielski (P)
66.54%
Język angielski (R)
49.06%
Język polski (P)
38.15%
Matematyka (P)
36.1%
Matematyka (R)
11.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.64% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.38% | 62.95% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.4% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.39% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.08% | 42.51% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.89% | 54.33% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.24% | 33.6% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.64%
Język angielski (P)
62.95%
Język angielski (R)
49.39%
Język polski (P)
42.51%
Matematyka (P)
33.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.54% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 66% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.26% | 41.91% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.96% | 50.04% | 23 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 85% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.22% | 44.17% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
36%
Geografia (R)
24.54%
Historia (R)
23%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
56.43%
Język polski (P)
41.91%
Język włoski (R)
85%
Matematyka (P)
44.17%
Matematyka (R)
23.33%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.26% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.26% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.26% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.26% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 41.5% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 48.83% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
19.2%
Geografia (R)
24.33%
Język angielski (P)
84.26%
Język angielski (R)
59.26%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
59.26%
Język polski (R)
60%
Matematyka (P)
48.83%
Matematyka (R)
11.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.36% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 74.53% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.82% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 50.5% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.67% | 44.6% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
14.17%
Geografia (R)
36.36%
Historia (R)
7%
Język angielski (P)
74.53%
Język angielski (R)
48.82%
Język niemiecki (R)
31%
Język polski (P)
50.5%
Język polski (R)
25.75%
Matematyka (P)
44.6%
Matematyka (R)
7.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 68.59% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.64% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 45.59% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.76% | 36.94% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
24.43%
Język angielski (P)
68.59%
Język angielski (R)
40.64%
Język niemiecki (R)
28%
Język polski (P)
45.59%
Matematyka (P)
36.94%
Matematyka (R)
9.33%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony