Wyniki matur - Technikum Mechaniczne nr 7 im. Jana Kilińskiego Warszawa
Ocena: 3.67 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 64.07% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.88% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.12% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 40.15% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 52.27% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 45% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
64.07%
Język angielski (R)
46.12%
Język polski (P)
40.15%
Matematyka (P)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 68.42% | 52.42% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.21% | 52.79% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.91% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 47.16% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.47% | 36.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.11% | 30.53% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
52.42%
Język angielski (R)
30.91%
Język polski (P)
47.16%
Matematyka (P)
30.53%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 72.93% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.33% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.43% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 63.53% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.27% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.67% | 59.77% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.67%
Język angielski (P)
72.93%
Język angielski (R)
53.43%
Język polski (P)
63.53%
Matematyka (P)
59.77%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | 100% | 38% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 70.1% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.1% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 50.81% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.05% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | 100% | 43% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 50.9% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
26.5%
Historia muzyki (R)
38%
Język angielski (P)
70.1%
Język angielski (R)
56.5%
Język polski (P)
50.81%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
50.9%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 72.79% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.52% | 21 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 48.73% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 88.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.17% | 39.2% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
23%
Język angielski (P)
72.79%
Język angielski (R)
47.52%
Język hiszpański (R)
17%
Język polski (P)
48.73%
Język polski (R)
60%
Język rosyjski (P)
98%
Język rosyjski (R)
88.67%
Matematyka (P)
39.2%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.6% | 66.44% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.9% | 45.57% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.6% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.9% | 41.75% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
14.8%
Język angielski (P)
66.44%
Język angielski (R)
49.38%
Język polski (P)
45.57%
Język polski (R)
35.6%
Język rosyjski (P)
100%
Język rosyjski (R)
94%
Matematyka (P)
41.75%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony