Wyniki matur - Technikum Mechaniczne Zelów
Ocena: 4.97 (25 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 67.27% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.42% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 41.67% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.67% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.33% | 39.2% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.27%
Język angielski (R)
50.42%
Język polski (P)
41.67%
Język polski (R)
33%
Matematyka (P)
39.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 58.8% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 55.6% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.21% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.16% | 31.76% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8.63% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 38.86% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
58.8%
Język angielski (R)
43.21%
Język polski (P)
31.76%
Język polski (R)
8.63%
Matematyka (P)
38.86%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 68.47% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.94% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 47.82% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.29% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 55.06% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
22.67%
Informatyka (R)
5.33%
Język angielski (P)
68.47%
Język angielski (R)
48.5%
Język polski (P)
47.82%
Matematyka (P)
55.06%
Matematyka (R)
18.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.1% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.65% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.63% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 42% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.5% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 50.7% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
77.1%
Język angielski (R)
44.63%
Język polski (P)
42%
Język polski (R)
40.33%
Matematyka (P)
50.7%
Matematyka (R)
14.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 63.05% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 32.95% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.38% | 36.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
63.05%
Język angielski (R)
36.63%
Język polski (P)
32.95%
Język polski (R)
22%
Matematyka (P)
36.62%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 67.38% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.54% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 49.34% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 38.38% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
67.38%
Język angielski (R)
49.54%
Język polski (P)
49.34%
Matematyka (P)
38.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony