Wyniki matur - Technikum Mechaniczno-Budowlane Radomsko
Ocena: 1.26 (80 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.74% | 51.39% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 62.28% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.52% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 48.96% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.83% | 52.35% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.74% | 45.7% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.43% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.64%
Język angielski (P)
51.39%
Język angielski (R)
40.52%
Język polski (P)
48.96%
Język polski (R)
5.2%
Matematyka (P)
45.7%
Matematyka (R)
6.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.36% | 11 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 54.21% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.38% | 63.44% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.08% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 35.15% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 43.66% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 45.94% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.33%
Geografia (R)
20.36%
Historia sztuki (R)
27%
Język angielski (P)
54.21%
Język angielski (R)
48.08%
Język polski (P)
35.15%
Matematyka (P)
45.94%
Matematyka (R)
17.33%
WOS (R)
13.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 55.63% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.66% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.16% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.67% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.47% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 49.97% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.25%
Język angielski (P)
55.63%
Język angielski (R)
31.16%
Język polski (P)
60.67%
Język polski (R)
29.33%
Matematyka (P)
49.97%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 60.33% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.19% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 55.33% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.56% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.42% | 45.6% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
29.33%
Chemia (R)
7.5%
Fizyka (R)
7.5%
Geografia (R)
32.11%
Język angielski (P)
60.33%
Język angielski (R)
48%
Język polski (P)
55.33%
Matematyka (P)
45.6%
Matematyka (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.09% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 55.47% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.5% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 39.22% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
10%
Geografia (R)
28.09%
Język angielski (P)
55.47%
Język angielski (R)
49.5%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
51.5%
Matematyka (P)
39.22%
Matematyka (R)
12.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.62% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60.71% | 40.5% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 43.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 41.43% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.65% | 43.73% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
27.62%
Język angielski (P)
40.5%
Język angielski (R)
20%
Język niemiecki (P)
43.67%
Język polski (P)
41.43%
Matematyka (P)
43.73%
Matematyka (R)
8.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony