Wyniki matur Technikum Mechaniczno-Elektryczne Białogard
Ocena: 2.79 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 63.85% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 39.46% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.31% | 36.62% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.85% | 33.54% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
63.85%
Język angielski (R)
43.5%
Język polski (P)
39.46%
Matematyka (P)
33.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 61.29% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.64% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 59.79% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 54% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
25.6%
Geografia (R)
34.33%
Język angielski (P)
61.29%
Język angielski (R)
43.2%
Język polski (P)
59.79%
Matematyka (P)
54%
Matematyka (R)
15.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 63.3% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.3% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.8% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.27% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 51.27% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Filozofia (R)
37.5%
Geografia (R)
50%
Język angielski (P)
63.3%
Język angielski (R)
50.26%
Język polski (P)
66.8%
Matematyka (P)
51.27%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.86% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 47.21% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.07% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.79% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 45.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
27.33%
Język angielski (P)
74.86%
Język polski (P)
55.07%
Matematyka (P)
45.92%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 39.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
15.17%
Język angielski (P)
44.83%
Język angielski (R)
37.5%
Język polski (P)
39.83%
Matematyka (P)
34.25%
Matematyka (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.91% | 58.87% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 42.21% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 39.5% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
58.87%
Język angielski (R)
45.4%
Język polski (P)
42.21%
Matematyka (P)
39.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony