Wyniki matur - Technikum Mechatroniczne nr 1 Warszawa
Ocena: 2.76 (101 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.2% | 91 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 62.26% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.29% | 95.74% | 141 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.31% | 141 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 92.6% | 111 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.3% | 69.95% | 142 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.54% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.06% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.89% | 130 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
58.2%
Informatyka (R)
62.26%
Język angielski (P)
95.74%
Język angielski (R)
92.6%
Język polski (P)
69.95%
Język polski (R)
61.71%
Matematyka (P)
93.06%
Matematyka (R)
66.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 67.08% | 79 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.17% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.98% | 140 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.88% | 140 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 87.62% | 107 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.19% | 140 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.88% | 140 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.93% | 140 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.07% | 136 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
67.08%
Informatyka (R)
72.17%
Język angielski (P)
97.98%
Język angielski (R)
87.62%
Język polski (P)
74.19%
Język polski (R)
52.8%
Matematyka (P)
92.93%
Matematyka (R)
49.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 74 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.82% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.52% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 87.88% | 59 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.19% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.51% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.66% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.64% | 85 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
66%
Informatyka (R)
48.67%
Język angielski (P)
97.82%
Język angielski (R)
87.88%
Język polski (P)
83.19%
Język polski (R)
66.13%
Matematyka (P)
93.66%
Matematyka (R)
58.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.42% | 90 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.8% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 53.11% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.09% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.55% | 127 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.75% | 119 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | 100% | 74% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.17% | 127 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.31% | 127 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 16 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| język ukraiński | pisemny | rozszerzony | 100% | 68% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.28% | 127 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | 100% | 34% | 1 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 64.88% | 116 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
35%
Filozofia (R)
47%
Fizyka (R)
57.42%
Geografia (R)
63.8%
Historia (R)
48%
Informatyka (R)
53.11%
Język angielski (P)
98.09%
Język angielski (R)
91.75%
Język hiszpański (R)
74%
Język niemiecki (R)
54%
Język polski (P)
67.17%
Język polski (R)
58%
Język rosyjski (R)
39%
Język ukraiński (R)
68%
Matematyka (P)
92.28%
Matematyka (R)
34%
Matematyka (R)
64.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.37% | 98 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 63.04% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.49% | 141 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 89.46% | 136 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.56% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 76.5% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 74% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 91.8% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.41% | 126 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
61.33%
Fizyka (R)
55.37%
Geografia (R)
64%
Historia (R)
37%
Historia sztuki (R)
42%
Informatyka (R)
63.04%
Język angielski (P)
97.49%
Język angielski (R)
89.46%
Język niemiecki (R)
41.33%
Język polski (P)
61.56%
Język polski (R)
76.5%
Język rosyjski (P)
74%
Język rosyjski (R)
86%
Język włoski (R)
62%
Matematyka (P)
91.8%
Matematyka (R)
55.41%
WOS (R)
46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.18% | 106 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.71% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.16% | 141 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 86.48% | 142 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język łaciński | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.37% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80.47% | 15 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 89.94% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.74% | 132 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
48.18%
Geografia (R)
52%
Historia (R)
65%
Informatyka (R)
42.71%
Język angielski (P)
98.16%
Język angielski (R)
86.48%
Język hiszpański (R)
30%
Język łaciński (R)
10.67%
Język niemiecki (P)
82%
Język niemiecki (R)
44%
Język polski (P)
68.37%
Język polski (R)
80.47%
Język rosyjski (R)
42%
Matematyka (P)
89.94%
Matematyka (R)
44.74%
WOS (R)
57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony