Wyniki matur - Technikum Miastko
Ocena: 1.49 (38 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.98% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 72.4% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.68% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 57.55% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.55% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.11% | 54.51% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.08% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
34.25%
Informatyka (R)
34%
Język angielski (P)
75.98%
Język angielski (R)
63.68%
Język polski (P)
57.55%
Matematyka (P)
54.51%
Matematyka (R)
15.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 71.39% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.12% | 64.95% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.2% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 46.63% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.12% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.37% | 52.05% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.43% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Filozofia (R)
17%
Geografia (R)
19.67%
Historia sztuki (R)
8%
Język angielski (P)
71.39%
Język angielski (R)
63.2%
Język polski (P)
46.63%
Język polski (R)
23.67%
Matematyka (P)
52.05%
Matematyka (R)
7.43%
WOS (R)
18.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.14% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.36% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 53% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.5% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 58.4% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.5%
Fizyka (R)
38%
Geografia (R)
16%
Historia (R)
33%
Informatyka (R)
31%
Język angielski (P)
78.14%
Język angielski (R)
68.14%
Język niemiecki (P)
41%
Język polski (P)
53%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
58.4%
Matematyka (R)
22%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 72.88% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 55.32% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.09% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.34% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 49.34% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.2%
Język angielski (P)
72.88%
Język angielski (R)
69%
Język polski (P)
50.09%
Matematyka (P)
49.34%
Matematyka (R)
4.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 65.03% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.84% | 38.79% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.58% | 47.23% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
25.67%
Język angielski (P)
65.03%
Język angielski (R)
50.29%
Język polski (P)
38.79%
Matematyka (P)
47.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.84% | 65.42% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.86% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 39% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 45.57% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 45.77% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
15.5%
Język angielski (P)
65.42%
Język angielski (R)
53.86%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
45.57%
Język polski (R)
34.83%
Matematyka (P)
45.77%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony