Wyniki matur Technikum Mieczysławów
Ocena: 1.82 (83 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.47% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 52.63% | 36.68% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.79% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 43.26% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.05% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.68% | 40.32% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
29.47%
Język angielski (P)
36.68%
Język polski (P)
43.26%
Matematyka (P)
40.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 44.44% | 44.78% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 47.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 44.44% | 35.56% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 36.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
34.57%
Język angielski (P)
44.78%
Język angielski (R)
36.67%
Język polski (P)
35.56%
Matematyka (P)
36.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 33.67% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 47.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 35.83% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 40.92% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
30.64%
Język angielski (P)
33.67%
Język polski (P)
35.83%
Matematyka (P)
40.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 68.42% | 40.11% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 68.42% | 26.89% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 39.95% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.89% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.11% | 34.47% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
38.33%
Język angielski (P)
40.11%
Język angielski (R)
30%
Język polski (P)
39.95%
Matematyka (P)
34.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 55.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 32.63% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 43.63% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
33.25%
Język angielski (P)
55.5%
Język polski (P)
32.63%
Matematyka (P)
43.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 54.55% | 35.27% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 38.31% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 23.84% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
35.27%
Język polski (P)
38.31%
Matematyka (P)
23.84%
Matematyka (R)
1.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony