Wyniki matur Technikum Mieszkowice
Ocena: 1.17 (120 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 57.14% | 37.43% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 42.86% | 32.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 35.36% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 22.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
37.43%
Język polski (P)
35.36%
Matematyka (P)
22.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.2% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 52.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 33.8% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 41.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 46.2% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.67% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.67% | 30.53% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
70.2%
Język angielski (R)
47.8%
Język niemiecki (P)
33.8%
Język polski (P)
46.2%
Matematyka (P)
30.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 56% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 60.38% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 39.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 47.35% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 34.82% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.29% | 30.35% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
56%
Język angielski (R)
42.86%
Język niemiecki (P)
39.5%
Język polski (P)
47.35%
Matematyka (P)
30.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.45% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 64.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28.73% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 30.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 33.33% | 19.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 48.8% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.46% | 31.4% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22.4%
Język angielski (P)
69.45%
Język angielski (R)
28.73%
Język niemiecki (P)
30.5%
Język polski (P)
48.8%
Matematyka (P)
31.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 38.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 43.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 43.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.85% | 37% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.5%
Język angielski (P)
38.33%
Język angielski (R)
35%
Język niemiecki (P)
43.14%
Język polski (P)
43.54%
Matematyka (P)
37%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 43.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 31.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 35.93% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 13.33% | 22.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
43.6%
Język niemiecki (P)
31.6%
Język polski (P)
35.93%
Matematyka (P)
22.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony