Wyniki matur - Technikum Mroczków Gościnny
Ocena: 1.50 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 66.07% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.57% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 29.29% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 62% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
45.22%
Język angielski (P)
66.07%
Język polski (P)
29.29%
Matematyka (P)
62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 39.36% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 26.36% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 39% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
16.3%
Język angielski (P)
39.36%
Język polski (P)
26.36%
Matematyka (P)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.07% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 45.29% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 36.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 24.94% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.75% | 48.94% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
22.07%
Język angielski (P)
45.29%
Język polski (P)
24.94%
Matematyka (P)
48.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 39.92% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
20.91%
Język angielski (P)
72.83%
Język polski (P)
33.83%
Matematyka (P)
39.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 57.14% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.74% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 38.73% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
15%
Język angielski (P)
57.14%
Język polski (P)
33.74%
Matematyka (P)
38.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.42% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 59.5% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 44.17% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 41.43% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 93.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Geografia (R)
45.42%
Historia (R)
25%
Język angielski (P)
59.5%
Język angielski (R)
65%
Język polski (P)
41.43%
Matematyka (P)
34.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony