Wyniki matur - Technikum Nadróż
Ocena: 2.24 (28 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 56.11% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.91% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 41.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
25.43%
Język angielski (P)
56.11%
Język polski (P)
58.91%
Matematyka (P)
41.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.7% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.78% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 56.52% | 44.26% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 60.7% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.26% | 44.13% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.39% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.87% | 34.7% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
30.7%
Chemia (R)
7.78%
Fizyka (R)
5.5%
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
44.26%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
44.13%
Matematyka (P)
34.7%
Matematyka (R)
1.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 48.85% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.46% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 43.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Chemia (R)
7%
Geografia (R)
34.5%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
28%
Język polski (P)
48.85%
Język polski (R)
8.5%
Matematyka (P)
43.54%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 56.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 44.29% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 27.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
41.5%
Język angielski (P)
56.67%
Język angielski (R)
49.33%
Język polski (P)
44.29%
Matematyka (P)
27.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 37.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 16.67% | 25.17% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
37.6%
Język polski (P)
46.17%
Matematyka (P)
25.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 53% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 39.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
53%
Język polski (P)
44.17%
Matematyka (P)
39.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony