Wyniki matur - Technikum Nidzica
Ocena: 4.95 (84 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 63.22% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.14% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.3% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 47.05% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.63% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 54.15% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
40.91%
Język angielski (P)
63.22%
Język angielski (R)
49.3%
Język polski (P)
47.05%
Matematyka (P)
54.15%
Matematyka (R)
39.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.9% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 69.96% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.24% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.91% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.33% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 51.42% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.24% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.09% | 54.11% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
48.9%
Język angielski (P)
69.96%
Język angielski (R)
54.91%
Język niemiecki (P)
44.33%
Język polski (P)
51.42%
Język polski (R)
16%
Matematyka (P)
54.11%
Matematyka (R)
22.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.73% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 70.22% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.53% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.21% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.11% | 50.74% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.11% | 58.85% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.45% | 51.77% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.64% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.5%
Geografia (R)
39.73%
Informatyka (R)
17.33%
Język angielski (P)
70.22%
Język angielski (R)
59.21%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
50.74%
Język polski (R)
12.33%
Matematyka (P)
51.77%
Matematyka (R)
11.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.26% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.39% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.43% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 71.43% | 37.71% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 34.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.96% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.66% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.45% | 54.34% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.17% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
35.67%
Geografia (R)
39.5%
Język angielski (P)
67.26%
Język angielski (R)
53.43%
Język niemiecki (P)
37.71%
Język polski (P)
55.96%
Język polski (R)
44.6%
Matematyka (P)
54.34%
Matematyka (R)
21.17%
WOS (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 59.68% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 49.78% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.63% | 46.44% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27.11%
Język angielski (P)
59.68%
Język angielski (R)
54.36%
Język polski (P)
49.78%
Język polski (R)
23.67%
Matematyka (P)
46.44%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.13% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.76% | 51.17% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 40% | 34% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.18% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 49.15% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.13%
Język angielski (P)
51.17%
Język angielski (R)
40%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
57.18%
Matematyka (P)
49.15%
Matematyka (R)
13.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony