Wyniki matur - Technikum Nienadowa
Ocena: 4.55 (113 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 20% | 20.2% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 32.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.4% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 23.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
20.2%
Język polski (P)
49.4%
Matematyka (P)
23.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 54% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.57% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 44.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
38.5%
Język angielski (P)
54%
Język polski (P)
51.57%
Matematyka (P)
44.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 28.33% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 41.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 47.33% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 16.67% | 19% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
27%
Język angielski (P)
28.33%
Język polski (P)
47.33%
Matematyka (P)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 52.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 38.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
52.86%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
60.29%
Matematyka (P)
38.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 55.86% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.93% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 33.07% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
10%
Historia (R)
44%
Język angielski (P)
55.86%
Język polski (P)
48.93%
Matematyka (P)
33.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony