Wyniki matur Technikum Nowa Dęba
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 63.96% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.12% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.76% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 44.31% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.46% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 41.92% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
63.96%
Język angielski (R)
55.76%
Język polski (P)
44.31%
Matematyka (P)
41.92%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.92% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 57.37% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.03% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.42% | 40.45% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.19% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.61% | 33.94% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
19.92%
Język angielski (P)
57.37%
Język angielski (R)
37.33%
Język polski (P)
40.45%
Matematyka (P)
33.94%
Matematyka (R)
0.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 63.64% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.11% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 12 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 87% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 48.24% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.52% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.41% | 39.79% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.14% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Filozofia (R)
3%
Geografia (R)
23.8%
Język angielski (P)
63.64%
Język angielski (R)
58.33%
Język francuski (P)
98%
Język francuski (R)
90%
Język polski (P)
48.24%
Matematyka (P)
39.79%
Matematyka (R)
0.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.86% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 65.88% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.13% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 51.18% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.71% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.97% | 44.45% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
37%
Geografia (R)
23.86%
Informatyka (R)
26%
Język angielski (P)
65.88%
Język angielski (R)
57.5%
Język polski (P)
51.18%
Język polski (R)
55.33%
Matematyka (P)
44.45%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.09% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 59.12% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.6% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.1% | 50.16% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.62% | 35.16% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
35.09%
Język angielski (P)
59.12%
Język angielski (R)
46.6%
Język polski (P)
50.16%
Matematyka (P)
35.16%
Matematyka (R)
2.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.22% | 52.04% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.36% | 40.92% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.55% | 29.36% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
15%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
52.04%
Język angielski (R)
42.33%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
40.92%
Matematyka (P)
29.36%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony