Wyniki matur - Technikum Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego Andrychów
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.9% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.6% | 74.31% | 125 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.48% | 125 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.67% | 83 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.85% | 59.78% | 127 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.85% | 61.9% | 127 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.85% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.76% | 56.38% | 127 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.45% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.9%
Informatyka (R)
21.2%
Język angielski (P)
74.31%
Język angielski (R)
59.67%
Język polski (P)
59.78%
Język polski (R)
32.85%
Matematyka (P)
56.38%
Matematyka (R)
14.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.38% | 72.67% | 105 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.87% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.94% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.23% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.17% | 61.37% | 106 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.51% | 60.17% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.45% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
16.6%
Geografia (R)
43.29%
Język angielski (P)
72.67%
Język angielski (R)
49.94%
Język polski (P)
63.23%
Matematyka (P)
60.17%
Matematyka (R)
7.45%
WOS (R)
19.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.64% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.39% | 109 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.17% | 108 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.15% | 78 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.37% | 57.79% | 109 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 68.5% | 108 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.3% | 68.83% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.22% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
40.64%
Historia (R)
49.33%
Informatyka (R)
31%
Język angielski (P)
77.39%
Język angielski (R)
58.15%
Język polski (P)
57.79%
Język polski (R)
24.44%
Matematyka (P)
68.83%
Matematyka (R)
21.22%
WOS (R)
29.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.99% | 76.55% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 71.76% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.88% | 66 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.99% | 65.83% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.75% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 59.39% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.77% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
15%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
9.4%
Geografia (R)
36.67%
Historia (R)
32.67%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
76.55%
Język angielski (R)
59.88%
Język hiszpański (R)
24%
Język niemiecki (R)
20%
Język polski (P)
65.83%
Język polski (R)
55.75%
Matematyka (P)
59.39%
Matematyka (R)
11.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.08% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.73% | 113 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.98% | 90 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.39% | 52.6% | 115 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.17% | 60% | 115 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27.5%
Fizyka (R)
12.25%
Geografia (R)
37%
Historia (R)
35.08%
Informatyka (R)
11%
Język angielski (P)
78.73%
Język angielski (R)
55.98%
Język niemiecki (P)
59%
Język polski (P)
52.6%
Język polski (R)
37.18%
Matematyka (P)
60%
Matematyka (R)
19.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.65% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.8% | 5 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.17% | 77.74% | 107 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.59% | 58 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.17% | 57.93% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.29% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.28% | 59.83% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
4.33%
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
24.65%
Historia (R)
32.8%
Historia sztuki (R)
47%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
77.74%
Język angielski (R)
54.59%
Język hiszpański (R)
12%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
57.93%
Język polski (R)
56.29%
Matematyka (P)
59.83%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony