Wyniki matur - Technikum nr 1 Barlinek
Ocena: 1.33 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.55% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 58.88% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 61.54% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.03% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 42.52% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.92% | 58.58% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.42% | 37.67% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.55%
Język angielski (P)
58.88%
Język angielski (R)
48.03%
Język polski (P)
42.52%
Matematyka (P)
37.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.38% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82% | 67.86% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 70.71% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.87% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.31% | 43.48% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.08% | 58.65% | 51 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.47% | 47.15% | 52 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
26.38%
Język angielski (P)
67.86%
Język angielski (R)
59.87%
Język polski (P)
43.48%
Matematyka (P)
47.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 63.33% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.67% | 62.02% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.76% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 20% | 27.1% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 80% | 35.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.59% | 44.63% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.83% | 63.67% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 4.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.41% | 45.34% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
13.5%
Geografia (R)
25%
Informatyka (R)
1%
Język angielski (P)
63.33%
Język angielski (R)
59.76%
Język niemiecki (P)
27.1%
Język polski (P)
44.63%
Język polski (R)
4.43%
Matematyka (P)
45.34%
Matematyka (R)
11.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.7% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 69.38% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.46% | 68.23% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.6% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 76.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 56.17% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 76% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.86% | 45.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.67%
Geografia (R)
27.7%
Informatyka (R)
5%
Język angielski (P)
69.38%
Język angielski (R)
48.6%
Język niemiecki (P)
56%
Język niemiecki (R)
34%
Język polski (P)
56.17%
Matematyka (P)
45.07%
Matematyka (R)
6.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.96% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 59.51% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90.91% | 43.82% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 45.68% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.16% | 43.72% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
19.5%
Geografia (R)
24.96%
Historia (R)
19.5%
Informatyka (R)
12.83%
Język angielski (P)
59.51%
Język angielski (R)
58.33%
Język niemiecki (P)
43.82%
Język polski (P)
45.68%
Język polski (R)
28.38%
Matematyka (P)
43.72%
Matematyka (R)
4.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 62.14% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 31.11% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 43.55% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.84% | 28.74% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
22%
Język angielski (P)
62.14%
Język angielski (R)
60%
Język niemiecki (P)
31.11%
Język niemiecki (R)
9%
Język polski (P)
43.55%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
28.74%
Matematyka (R)
1.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony