Wyniki matur - Technikum nr 1 Bolesławiec
Ocena: 2.16 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.63% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 44.79% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 41.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.63%
Język angielski (R)
53%
Język polski (P)
44.79%
Matematyka (P)
41.16%
Matematyka (R)
1.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 65% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.32% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 52.68% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.25% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.71% | 40.5% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
19%
Historia (R)
38.67%
Język angielski (P)
65%
Język angielski (R)
47.5%
Język polski (P)
52.68%
Matematyka (P)
40.5%
Matematyka (R)
3.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 63.28% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.2% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.25% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 30.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 49% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.14% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.43% | 47.82% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.29% | 46.29% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
17.4%
Geografia (R)
30.33%
Język angielski (P)
63.28%
Język angielski (R)
47.25%
Język niemiecki (P)
30.67%
Język polski (P)
65.14%
Język polski (R)
24%
Matematyka (P)
46.29%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.86% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.41% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.33% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 47.82% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 49.09% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.82% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.58% | 44% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
7.67%
Geografia (R)
26.43%
Język angielski (P)
77.86%
Język angielski (R)
63.33%
Język niemiecki (P)
47.82%
Język niemiecki (R)
23.5%
Język polski (P)
56.82%
Matematyka (P)
44%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 70.67% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.47% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 39% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 45.83% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.57% | 37.89% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
10.14%
Język angielski (P)
70.67%
Język angielski (R)
45.47%
Język niemiecki (P)
39%
Język niemiecki (R)
31.33%
Język polski (P)
45.83%
Matematyka (P)
37.89%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.83% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 77.78% | 42.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.03% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 44.06% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
12%
Geografia (R)
22.17%
Język angielski (P)
65.83%
Język angielski (R)
48.33%
Język niemiecki (P)
42.6%
Język polski (P)
58.03%
Matematyka (P)
44.06%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony