Wyniki matur - Technikum nr 1 Bychawa
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 46.63% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.44% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 42.59% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.53% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.29% | 31.88% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
46.63%
Język angielski (R)
72.4%
Język polski (P)
42.59%
Matematyka (P)
31.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.27% | 58.78% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.73% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 24.39% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 39.95% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 18.18% | 22.35% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
58.78%
Język angielski (R)
33%
Język polski (P)
24.39%
Matematyka (P)
22.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 65.71% | 50.45% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.57% | 55.86% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.39% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 51.43% | 30.71% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.14% | 44.86% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25.71% | 26.39% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.25% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
27%
Historia (R)
15%
Informatyka (R)
0%
Język angielski (P)
50.45%
Język angielski (R)
37.39%
Język polski (P)
30.71%
Matematyka (P)
26.39%
Matematyka (R)
0.25%
WOS (R)
6.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 61.39% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.32% | 56.47% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.95% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 65.63% | 38.79% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 49.53% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 33.59% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.85% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
7%
Język angielski (P)
61.39%
Język angielski (R)
38.95%
Język polski (P)
38.79%
Matematyka (P)
33.59%
Matematyka (R)
3.85%
WOS (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 51.88% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.44% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 26% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 36.84% | 23.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.84% | 28.76% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
17%
Język angielski (P)
51.88%
Język angielski (R)
34.44%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
23.62%
Matematyka (P)
28.76%
Matematyka (R)
4.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 53.79% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 28% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 47.65% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 35.05% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
80%
Język angielski (P)
53.79%
Język angielski (R)
32%
Język niemiecki (P)
28%
Język polski (P)
47.65%
Język polski (R)
2.67%
Matematyka (P)
35.05%
Matematyka (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony