Wyniki matur - Technikum nr 1 Chrzanów
Ocena: 2.66 (8 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 66.27% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.77% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.53% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 48.59% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 61.68% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 44.82% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
66.27%
Język angielski (R)
53.53%
Język polski (P)
48.59%
Matematyka (P)
44.82%
Matematyka (R)
13.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 74.71% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.08% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.57% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 54.37% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 61.86% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 50.58% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
74.71%
Język angielski (R)
56.57%
Język polski (P)
54.37%
Matematyka (P)
50.58%
Matematyka (R)
11.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 78.4% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.31% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.89% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 58.77% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.6% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 53.06% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
35%
Chemia (R)
15%
Fizyka (R)
20%
Historia (R)
25.5%
Język angielski (P)
78.4%
Język angielski (R)
56.89%
Język polski (P)
58.77%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
53.06%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 78.38% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 76.63% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.06% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.67% | 69.03% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 53.13% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.17% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
8%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
78.38%
Język angielski (R)
59%
Język polski (P)
64.06%
Język polski (R)
65%
Matematyka (P)
53.13%
Matematyka (R)
10.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 73.77% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.31% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 79.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 41.79% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.26% | 43.39% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.96% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
5.38%
Język angielski (P)
73.77%
Język angielski (R)
51.31%
Język niemiecki (P)
79.33%
Język polski (P)
41.79%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
43.39%
Matematyka (R)
6.96%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 65.41% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 40.65% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.47% | 50.82% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
15%
Język angielski (P)
65.41%
Język angielski (R)
62.8%
Język polski (P)
40.65%
Matematyka (P)
50.82%
Matematyka (R)
12.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony