Wyniki matur - Technikum nr 1 Czechowice-Dziedzice
Ocena: 2.33 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 68.93% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 65.07% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.2% | 45 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 47.92% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.57% | 63.9% | 70 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 43.78% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.75%
Język angielski (P)
68.93%
Język angielski (R)
64.2%
Język polski (P)
47.92%
Matematyka (P)
43.78%
Matematyka (R)
6.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.23% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 66.75% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.8% | 57.22% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 61 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 53.03% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.45% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.41% | 45.19% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.87% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
15.6%
Geografia (R)
23.23%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
66.75%
Język angielski (R)
45.5%
Język polski (P)
53.03%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
45.19%
Matematyka (R)
8.87%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.1% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.13% | 64.61% | 84 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.93% | 55.14% | 84 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.62% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.98% | 55.13% | 84 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.39% | 51.33% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.31% | 48.48% | 84 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.45% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.5%
Geografia (R)
25.1%
Język angielski (P)
64.61%
Język angielski (R)
48.62%
Język polski (P)
55.13%
Język polski (R)
12.13%
Matematyka (P)
48.48%
Matematyka (R)
2.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.98% | 71.38% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.13% | 52.38% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 75 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.59% | 58.83% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.8% | 53.6% | 84 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.11% | 44.22% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
28.5%
Geografia (R)
38%
Historia (R)
32%
Język angielski (P)
71.38%
Język angielski (R)
48%
Język polski (P)
58.83%
Język polski (R)
55.8%
Matematyka (P)
44.22%
Matematyka (R)
26.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 8 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.13% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98% | 71.16% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.89% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83% | 47.74% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69% | 44.8% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.75% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.25%
Filozofia (R)
24%
Fizyka (R)
42%
Geografia (R)
30.13%
Historia (R)
17%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
71.16%
Język angielski (R)
51.89%
Język polski (P)
47.74%
Język polski (R)
35.5%
Matematyka (P)
44.8%
Matematyka (R)
12.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.15% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 68.57% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.24% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 50.84% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.11% | 41.33% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.41% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.67%
Geografia (R)
23.15%
Język angielski (P)
68.57%
Język angielski (R)
48.24%
Język polski (P)
50.84%
Język polski (R)
50.25%
Matematyka (P)
41.33%
Matematyka (R)
7.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony