Wyniki matur Technikum nr 1 Dąbrowa Górnicza
Ocena: 3.50 (32 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.44% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.38% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 41.33% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
28%
Historia (R)
45%
Język angielski (P)
76.44%
Język angielski (R)
59.38%
Język polski (P)
41.33%
Matematyka (P)
42.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 0% | 18% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 0% | 11% | 1 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 16% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
18%
Język polski (P)
11%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 60.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 37.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 23.08% | 27.31% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
3%
Język angielski (P)
60.5%
Język angielski (R)
57.33%
Język polski (P)
37.69%
Matematyka (P)
27.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 28% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42% | 5 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 22% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Biologia (R)
8%
Geografia (R)
36%
Historia (R)
8%
Język angielski (P)
48%
Język polski (P)
45%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony