Wyniki matur - Technikum nr 1 Dobczyce
Ocena: 3.84 (47 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 64.7% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 66.66% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.19% | 63 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 56.01% | 107 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.19% | 59.79% | 107 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.27% | 41.79% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.9% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.83%
Język angielski (P)
64.7%
Język angielski (R)
54.19%
Język polski (P)
56.01%
Matematyka (P)
41.79%
Matematyka (R)
6.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 60.4% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.62% | 58.09% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.42% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.92% | 55.85% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.81% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.02% | 52.81% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.8% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
11.83%
Geografia (R)
36.27%
Język angielski (P)
60.4%
Język angielski (R)
50.42%
Język polski (P)
55.85%
Język polski (R)
22.78%
Matematyka (P)
52.81%
Matematyka (R)
10.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.45% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 69.12% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.9% | 62.21% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.57% | 62 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 18% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 0% | 10% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.96% | 58.88% | 100 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.99% | 59.26% | 99 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 59.07% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.73% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.33%
Fizyka (R)
21.5%
Geografia (R)
25.45%
Historia (R)
30%
Informatyka (R)
33%
Język angielski (P)
69.12%
Język angielski (R)
45.57%
Język niemiecki (P)
18%
Język polski (P)
58.88%
Matematyka (P)
59.07%
Matematyka (R)
25.73%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.75% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.59% | 72.82% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 59.98% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.15% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.32% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.63% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język ukraiński | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.22% | 51.34% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.43% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.5%
Chemia (R)
3.75%
Fizyka (R)
29.14%
Geografia (R)
35%
Historia (R)
26.8%
Informatyka (R)
74%
Język angielski (P)
72.82%
Język angielski (R)
55.15%
Język niemiecki (P)
40%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
66.32%
Język polski (R)
50%
Język ukraiński (R)
73%
Matematyka (P)
51.34%
Matematyka (R)
18.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.51% | 68.23% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.52% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.06% | 57.28% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.3% | 52.13% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
29.4%
Geografia (R)
26.67%
Historia (R)
24.33%
Informatyka (R)
9.11%
Język angielski (P)
68.23%
Język angielski (R)
50.52%
Język polski (P)
57.28%
Język polski (R)
45.25%
Matematyka (P)
52.13%
Matematyka (R)
15.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.89% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.58% | 68.04% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.87% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 51.24% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.47% | 43.79% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.21% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
11.89%
Geografia (R)
24%
Historia (R)
24.5%
Informatyka (R)
20.67%
Język angielski (P)
68.04%
Język angielski (R)
53.87%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język niemiecki (R)
18%
Język polski (P)
51.24%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
43.79%
Matematyka (R)
13.21%
WOS (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony