Wyniki matur - Technikum nr 1 Dzierżoniów
Ocena: 4.90 (62 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 68.89% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.77% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.26% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 47.5% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.4% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.4% | 46.14% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
68.89%
Język angielski (R)
57.26%
Język polski (P)
47.5%
Język polski (R)
3%
Matematyka (P)
46.14%
Matematyka (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 74% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.47% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.61% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 40.55% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 89.52% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.63% | 45.31% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.89% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
18.8%
Geografia (R)
24.5%
Historia (R)
12.5%
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
56.61%
Język polski (P)
40.55%
Język polski (R)
2%
Matematyka (P)
45.31%
Matematyka (R)
10.89%
WOS (R)
20.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.38% | 72.68% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.46% | 78.66% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.41% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 49.65% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 87.05% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.54% | 46.65% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
10.83%
Geografia (R)
43.33%
Informatyka (R)
31.33%
Język angielski (P)
72.68%
Język angielski (R)
53.41%
Język polski (P)
49.65%
Język polski (R)
8.25%
Matematyka (P)
46.65%
Matematyka (R)
9.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.41% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 78.45% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.02% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.51% | 50 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.83% | 57.78% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.17% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.49% | 43.86% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.27% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
32.67%
Fizyka (R)
22.5%
Geografia (R)
36.41%
Historia (R)
37%
Informatyka (R)
12.67%
Język angielski (P)
78.45%
Język angielski (R)
59.51%
Język polski (P)
57.78%
Język polski (R)
58.2%
Matematyka (P)
43.86%
Matematyka (R)
12.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.69% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.74% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 79.85% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.58% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.09% | 35.15% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 45.05% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
34%
Fizyka (R)
12.69%
Geografia (R)
30.74%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
79.85%
Język angielski (R)
59.58%
Język polski (P)
35.15%
Matematyka (P)
45.05%
Matematyka (R)
3.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.72% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.08% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 74.98% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.78% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 54.16% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.59% | 40.98% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.52% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
18.72%
Geografia (R)
26.08%
Informatyka (R)
47.2%
Język angielski (P)
74.98%
Język angielski (R)
63.78%
Język polski (P)
54.16%
Język polski (R)
47.22%
Matematyka (P)
40.98%
Matematyka (R)
13.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony