Wyniki matur - Technikum nr 1 Ekonomiczne Sosnowiec
Ocena: 2.33 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.88% | 32 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 74.05% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.76% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.15% | 47 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 59.69% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.31% | 64.44% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.94% | 51.66% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.88%
Chemia (R)
22.86%
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
74.05%
Język angielski (R)
56.15%
Język polski (P)
59.69%
Język polski (R)
31.14%
Matematyka (P)
51.66%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.31% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.11% | 67.73% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.47% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.52% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 60.39% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.56% | 62.28% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 5 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 0% | 8% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 0% | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 46.7% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
37%
Chemia (R)
12.33%
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
28.31%
Język angielski (P)
67.73%
Język angielski (R)
49.52%
Język polski (P)
60.39%
Język polski (R)
44%
Język włoski (P)
8%
Matematyka (P)
46.7%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.24% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.19% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.24% | 79.45% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.64% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 59.71% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.55% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 58.52% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.17%
Geografia (R)
42.24%
Język angielski (P)
78.19%
Język angielski (R)
65.64%
Język polski (P)
59.71%
Język polski (R)
32%
Matematyka (P)
58.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 77% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.31% | 74.89% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.22% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 57.44% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.83% | 53.76% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.83% | 48.13% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
38.33%
Chemia (R)
12.75%
Geografia (R)
44.71%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
77%
Język angielski (R)
58.22%
Język polski (P)
57.44%
Język polski (R)
57.25%
Matematyka (P)
48.13%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.08% | 62.8% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.62% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.08% | 51.55% | 61 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.85% | 45.62% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.33%
Chemia (R)
8.5%
Geografia (R)
51.81%
Język angielski (P)
62.8%
Język angielski (R)
47.62%
Język polski (P)
51.55%
Język rosyjski (R)
98%
Matematyka (P)
45.62%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 61.5% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.82% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.54% | 52.81% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 40.65% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
34.5%
Język angielski (P)
61.5%
Język angielski (R)
40.82%
Język polski (P)
52.81%
Język polski (R)
30.74%
Matematyka (P)
40.65%
Matematyka (R)
9.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony