Wyniki matur Technikum nr 1 Giżycko
Ocena: 3.10 (75 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.19% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.59% | 56.8% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.43% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.7% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82% | 43.94% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.86% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64% | 36.96% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
4.4%
Geografia (R)
26.19%
Język angielski (P)
56.8%
Język angielski (R)
51.7%
Język polski (P)
43.94%
Język polski (R)
13.33%
Matematyka (P)
36.96%
Matematyka (R)
4.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.38% | 60.27% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.18% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 44.61% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.18% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.95% | 50.37% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.62% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
24.67%
Fizyka (R)
16%
Geografia (R)
25.86%
Język angielski (P)
60.27%
Język angielski (R)
55.18%
Język polski (P)
44.61%
Matematyka (P)
50.37%
Matematyka (R)
6.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.29% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.29% | 34 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.38% | 70.71% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.03% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.88% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 62.65% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.95% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 54.97% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.32% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.29%
Fizyka (R)
8.29%
Geografia (R)
32.29%
Historia sztuki (R)
13.67%
Język angielski (P)
70.71%
Język angielski (R)
46.88%
Język polski (P)
62.65%
Język polski (R)
37.5%
Matematyka (P)
54.97%
Matematyka (R)
8.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.23% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.91% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.14% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.36% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.38% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.78% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 46.58% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
32.23%
Historia (R)
27.5%
Język angielski (P)
70.91%
Język angielski (R)
48.36%
Język polski (P)
59.38%
Matematyka (P)
46.58%
Matematyka (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 12 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.97% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 67.24% | 46.58% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.38% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 45.93% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.79% | 38.86% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.33%
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
25.97%
Język angielski (P)
46.58%
Język angielski (R)
38.38%
Język polski (P)
45.93%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
38.86%
Matematyka (R)
9.5%
WOS (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 59.38% | 42.69% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 38% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 47.41% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 35.32% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.5%
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
42.69%
Język angielski (R)
43.6%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
47.41%
Matematyka (P)
35.32%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony