Wyniki matur - Technikum nr 1 Gliwice
Ocena: 3.67 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.26% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.57% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.8% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.17% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83.81% | 74 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.04% | 64.11% | 104 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 66.63% | 104 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.04% | 79.46% | 104 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.85% | 59 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
49.26%
Informatyka (R)
38.57%
Język angielski (P)
89.8%
Język angielski (R)
83.81%
Język polski (P)
64.11%
Matematyka (P)
79.46%
Matematyka (R)
36.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 65.44% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.67% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.15% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.61% | 58.08% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.15% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.36% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.76% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
23%
Filozofia (R)
52%
Fizyka (R)
29%
Geografia (R)
56%
Informatyka (R)
65.44%
Język angielski (P)
94%
Język angielski (R)
79.15%
Język polski (P)
58.08%
Matematyka (P)
83.36%
Matematyka (R)
39.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.83% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.22% | 78 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 77.97% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83.76% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.04% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.39% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.47% | 83.91% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.58% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
44.83%
Informatyka (R)
58%
Język angielski (P)
92.22%
Język angielski (R)
83.76%
Język polski (P)
74.04%
Matematyka (P)
83.91%
Matematyka (R)
48.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.33% | 42 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.61% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.56% | 74.59% | 82 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 86.24% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.17% | 84 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.99% | 84 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 81.67% | 84 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.36% | 47 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
35%
Informatyka (R)
46.33%
Język angielski (P)
92.61%
Język angielski (R)
86.24%
Język polski (P)
64.17%
Język polski (R)
75%
Matematyka (P)
81.67%
Matematyka (R)
47.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.18% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.79% | 33 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.81% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.55% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99% | 60.83% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 99% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99% | 73.34% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.11% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
40.18%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
36.79%
Język angielski (P)
87.81%
Język angielski (R)
64.55%
Język niemiecki (P)
100%
Język niemiecki (R)
76%
Język polski (P)
60.83%
Język polski (R)
71%
Język rosyjski (P)
99%
Matematyka (P)
73.34%
Matematyka (R)
33.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.09% | 44 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.06% | 92.11% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.1% | 83 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.4% | 59.43% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.06% | 76.13% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.09% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
18%
Informatyka (R)
36.09%
Język angielski (P)
92.11%
Język angielski (R)
76.1%
Język polski (P)
59.43%
Język polski (R)
58.6%
Matematyka (P)
76.13%
Matematyka (R)
37.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony