Wyniki matur - Technikum nr 1 Głogów
Ocena: 2.57 (24 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 75.86% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.7% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 41.05% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.38% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 40.21% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.83%
Język angielski (P)
75.86%
Język angielski (R)
67%
Język polski (P)
41.05%
Matematyka (P)
40.21%
Matematyka (R)
15.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 73.05% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.25% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.07% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.45% | 42.39% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.79% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.09% | 40.14% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
73.05%
Język angielski (R)
53.07%
Język polski (P)
42.39%
Matematyka (P)
40.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.76% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 68.06% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.29% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.52% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 56.98% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.92% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 42.17% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
33.76%
Język angielski (P)
68.06%
Język angielski (R)
44.52%
Język polski (P)
56.98%
Język polski (R)
16.33%
Matematyka (P)
42.17%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.75% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 75.61% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.21% | 68.36% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.34% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 61.84% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.07% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.86% | 43.46% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
36.75%
Język angielski (P)
75.61%
Język angielski (R)
54.34%
Język polski (P)
61.84%
Matematyka (P)
43.46%
Matematyka (R)
20.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.27% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.29% | 32 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 72.56% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.76% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 31.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 49.2% | 82 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.75% | 40.5% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.27% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
7.27%
Geografia (R)
24.29%
Język angielski (P)
72.56%
Język angielski (R)
62.76%
Język niemiecki (P)
31.5%
Język polski (P)
49.2%
Matematyka (P)
40.5%
Matematyka (R)
9.27%
WOS (R)
30.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.08% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.55% | 31 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.75% | 73.68% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.93% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 35.87% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 49.45% | 95 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.53% | 37.36% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8.08%
Geografia (R)
19.55%
Informatyka (R)
7.5%
Język angielski (P)
73.68%
Język angielski (R)
55.93%
Język niemiecki (P)
35.87%
Język niemiecki (R)
26.67%
Język polski (P)
49.45%
Matematyka (P)
37.36%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
8.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony