Wyniki matur - Technikum nr 1 Goleniów
Ocena: 4.15 (65 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.12% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 73.83% | 78 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.72% | 75.74% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.81% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.25% | 60.44% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.5% | 58.28% | 80 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.75% | 47.45% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
31.12%
Informatyka (R)
19.6%
Język angielski (P)
73.83%
Język angielski (R)
62.81%
Język polski (P)
60.44%
Matematyka (P)
47.45%
Matematyka (R)
7.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.86% | 7 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.28% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.23% | 68.3% | 94 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.55% | 68.23% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.2% | 64 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 54.52% | 96 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.96% | 52.16% | 96 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.04% | 35.6% | 96 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.43% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.86%
Filozofia (R)
9.33%
Geografia (R)
25.28%
Historia (R)
21.67%
Język angielski (P)
68.3%
Język angielski (R)
54.2%
Język polski (P)
54.52%
Matematyka (P)
35.6%
Matematyka (R)
8.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.45% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.13% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.9% | 74.4% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.9% | 68.32% | 82 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.05% | 57 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 51% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 72.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 55.87% | 87 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.33% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.26% | 46.99% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.23% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
11%
Geografia (R)
31.45%
Historia (R)
31.13%
Informatyka (R)
17.2%
Język angielski (P)
74.4%
Język angielski (R)
55.05%
Język niemiecki (P)
51%
Język niemiecki (R)
51.5%
Język polski (P)
55.87%
Język polski (R)
59.4%
Matematyka (P)
46.99%
Matematyka (R)
9.23%
WOS (R)
22.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.7% | 74.85% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.51% | 61.48% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.27% | 51 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 69.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 74.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 55.18% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.87% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.07% | 41.8% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21%
Geografia (R)
39.8%
Informatyka (R)
27%
Język angielski (P)
74.85%
Język angielski (R)
54.27%
Język niemiecki (P)
69.2%
Język niemiecki (R)
55%
Język polski (P)
55.18%
Język polski (R)
53.5%
Matematyka (P)
41.8%
Matematyka (R)
5.67%
WOS (R)
21.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.71% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 67.11% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.63% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 23.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.56% | 46.91% | 90 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.78% | 44.24% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.87% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22%
Fizyka (R)
4%
Geografia (R)
35.71%
Historia (R)
12.4%
Język angielski (P)
67.11%
Język angielski (R)
42.63%
Język niemiecki (P)
23.5%
Język polski (P)
46.91%
Język rosyjski (R)
95%
Matematyka (P)
44.24%
Matematyka (R)
4.87%
WOS (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 74.77% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.56% | 50 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 34.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.94% | 53.47% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.75% | 42.51% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9.33%
Geografia (R)
13.6%
Historia (R)
23%
Informatyka (R)
13.71%
Język angielski (P)
74.77%
Język angielski (R)
52.56%
Język niemiecki (P)
34.5%
Język polski (P)
53.47%
Język polski (R)
42.25%
Matematyka (P)
42.51%
Matematyka (R)
4.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony