Wyniki matur Technikum nr 1 Gorlice
Ocena: 2.10 (71 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.78% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.2% | 78.14% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.1% | 79.16% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.62% | 81 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 62.96% | 111 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.72% | 111 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.79% | 63.89% | 111 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.42% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
38.78%
Historia (R)
40.14%
Język angielski (P)
78.14%
Język angielski (R)
66.62%
Język polski (P)
62.96%
Matematyka (P)
63.89%
Matematyka (R)
39.42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.9% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.75% | 82.21% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.21% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.44% | 52 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.4% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.6% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.5% | 71.38% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.39% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
44.9%
Język angielski (P)
82.21%
Język angielski (R)
65.44%
Język polski (P)
65.4%
Język polski (R)
38.8%
Matematyka (P)
71.38%
Matematyka (R)
27.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.86% | 44 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 62.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 63.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.72% | 75.24% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.92% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.84% | 44 |
| język łaciński | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 60.92% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.14% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 68.15% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.41% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
5%
Chemia (R)
4%
Fizyka (R)
32%
Geografia (R)
44.86%
Historia (R)
43.5%
Historia sztuki (R)
62.5%
Informatyka (R)
63.5%
Język angielski (P)
75.24%
Język angielski (R)
57.84%
Język łaciński (R)
28%
Język polski (P)
60.92%
Język polski (R)
15.33%
Matematyka (P)
68.15%
Matematyka (R)
35.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.64% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.03% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.74% | 92 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.99% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.61% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.64% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.27% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.83% | 68.4% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.62% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
16.64%
Geografia (R)
41.03%
Historia (R)
32%
Historia sztuki (R)
12.33%
Język angielski (P)
81.74%
Język angielski (R)
63.61%
Język polski (P)
67.64%
Język polski (R)
93%
Język włoski (R)
94%
Matematyka (P)
68.4%
Matematyka (R)
22.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.17% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.13% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.87% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.96% | 71 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.7% | 52.79% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.01% | 66.65% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.23% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
40.17%
Geografia (R)
37.13%
Historia (R)
32%
Historia sztuki (R)
10%
Język angielski (P)
81.87%
Język angielski (R)
58.96%
Język polski (P)
52.79%
Język polski (R)
49.29%
Matematyka (P)
66.65%
Matematyka (R)
40.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.37% | 82 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.81% | 62.02% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 62.01% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.9% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
22%
Fizyka (R)
40.5%
Geografia (R)
35.5%
Historia (R)
46%
Historia sztuki (R)
29.67%
Język angielski (P)
80.37%
Język angielski (R)
61.33%
Język niemiecki (P)
64%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
62.02%
Język polski (R)
54.4%
Matematyka (P)
62.01%
Matematyka (R)
25.9%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony