Wyniki matur - Technikum nr 1 Gorzów Wielkopolski
Ocena: 4.72 (61 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 73.63% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 71.53% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.89% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 47.06% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.15% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.85% | 46.29% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.6%
Język angielski (P)
73.63%
Język angielski (R)
62.89%
Język polski (P)
47.06%
Matematyka (P)
46.29%
Matematyka (R)
5.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 55.83% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 61.27% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 49.25% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.56% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 42.44% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22%
Geografia (R)
16.67%
Język angielski (P)
55.83%
Język angielski (R)
32%
Język polski (P)
49.25%
Matematyka (P)
42.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.82% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.24% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 55.06% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 59.5% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
5.67%
Język angielski (P)
71.82%
Język angielski (R)
39.23%
Język polski (P)
55.06%
Matematyka (P)
59.5%
Matematyka (R)
18.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 73.47% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 59.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.94% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.19% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.75% | 55.56% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
5%
Język angielski (P)
73.47%
Język angielski (R)
57.8%
Język polski (P)
58.94%
Matematyka (P)
55.56%
Matematyka (R)
5.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 57.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 36% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 52.18% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
57.2%
Język angielski (R)
48%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
53.76%
Matematyka (P)
52.18%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 53.33% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 49% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 49.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
38.5%
Język angielski (P)
53.33%
Język angielski (R)
58%
Język niemiecki (P)
41%
Język polski (P)
49%
Matematyka (P)
49.85%
Matematyka (R)
5.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony