Wyniki matur Technikum nr 1 Gubin
Ocena: 3.13 (30 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 67.89% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.79% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.63% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 57.02% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.12% | 54.66% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.37% | 47.46% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.89%
Język angielski (R)
58.63%
Język polski (P)
57.02%
Matematyka (P)
47.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.41% | 60.24% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 67% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.21% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 51.97% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.23% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.87% | 50.77% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
9%
Język angielski (P)
60.24%
Język angielski (R)
45.21%
Język polski (P)
51.97%
Matematyka (P)
50.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 65.41% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.33% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.3% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.33% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73.83% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94% | 54.13% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98% | 46.75% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82% | 49.38% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
13.17%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
21.5%
Język angielski (P)
65.41%
Język angielski (R)
39.3%
Język niemiecki (P)
50.33%
Język niemiecki (R)
18.14%
Język polski (P)
54.13%
Matematyka (P)
49.38%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 74.55% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.24% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.2% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 35.43% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 52.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 53.63% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.87% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.97% | 38.49% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19.5%
Geografia (R)
32.67%
Historia (R)
12.5%
Język angielski (P)
74.55%
Język angielski (R)
53.2%
Język niemiecki (P)
35.43%
Język polski (P)
53.63%
Język polski (R)
54.33%
Matematyka (P)
38.49%
Matematyka (R)
25.33%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.93% | 51.18% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.42% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 47.43% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.16% | 46.89% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 49.18% | 34.35% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
51.18%
Język angielski (R)
26.42%
Język niemiecki (P)
47.43%
Język niemiecki (R)
20.67%
Język polski (P)
46.89%
Język polski (R)
47.58%
Matematyka (P)
34.35%
Matematyka (R)
9%
WOS (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 59.82% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 62.5% | 41.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 52.05% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.46% | 34.12% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
59.82%
Język angielski (R)
53.6%
Język niemiecki (P)
41.25%
Język niemiecki (R)
36%
Język polski (P)
52.05%
Język polski (R)
39.75%
Matematyka (P)
34.12%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony