Wyniki matur - Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema Kluczbork
Ocena: 3.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 69.86% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.48% | 70.67% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.89% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 58.82% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.48% | 67.73% | 66 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.97% | 61.09% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.11% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.45%
Język angielski (P)
69.86%
Język angielski (R)
60.89%
Język polski (P)
58.82%
Matematyka (P)
61.09%
Matematyka (R)
14.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.13% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 68.56% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.75% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.74% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.08% | 45.61% | 75 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.24% | 58.24% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.68% | 52.21% | 75 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.35% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.67%
Fizyka (R)
19.33%
Geografia (R)
32.13%
Historia (R)
34.5%
Informatyka (R)
13.33%
Język angielski (P)
68.56%
Język angielski (R)
52.74%
Język polski (P)
45.61%
Język polski (R)
35.33%
Matematyka (P)
52.21%
Matematyka (R)
10.35%
WOS (R)
33.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 76.86% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.94% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.36% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.86% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.86% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.14% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.83% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
24%
Geografia (R)
34.25%
Informatyka (R)
22.25%
Język angielski (P)
76.86%
Język angielski (R)
61.36%
Język polski (P)
58.86%
Matematyka (P)
64.14%
Matematyka (R)
11.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.17% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98% | 71.2% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88% | 54.08% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.86% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 99% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.11% | 57.45% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.11% | 53.51% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.23% | 50.92% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
51.17%
Informatyka (R)
11.33%
Język angielski (P)
71.2%
Język angielski (R)
55.86%
Język niemiecki (P)
96%
Język niemiecki (R)
93%
Język polski (P)
57.45%
Matematyka (P)
50.92%
Matematyka (R)
25.6%
WOS (R)
22.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.38% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.85% | 72.52% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.45% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 50.25% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.67% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.11% | 9 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 90.47% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 51.23% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.43% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
45.2%
Geografia (R)
29.38%
Informatyka (R)
16.67%
Język angielski (P)
72.52%
Język angielski (R)
47.45%
Język niemiecki (P)
71.33%
Język niemiecki (R)
54%
Język polski (P)
50.25%
Język polski (R)
69.67%
Język rosyjski (P)
91.11%
Język rosyjski (R)
90.47%
Matematyka (P)
51.23%
Matematyka (R)
13.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.77% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.05% | 75.29% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.86% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 65.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.59% | 50.11% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 94.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.68% | 51.97% | 89 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.63% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
17.77%
Geografia (R)
19%
Informatyka (R)
22.6%
Język angielski (P)
75.29%
Język angielski (R)
52.86%
Język niemiecki (P)
65.67%
Język niemiecki (R)
47.33%
Język polski (P)
50.11%
Język polski (R)
21.4%
Język rosyjski (R)
94.33%
Matematyka (P)
51.97%
Matematyka (R)
10.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony