Wyniki matur - Technikum nr 1 im. gen. Władysława Andersa Łask
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.15% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 59.33% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 67.98% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.55% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 48.87% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.94% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.63% | 45.85% | 54 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.15%
Język angielski (P)
59.33%
Język angielski (R)
52.55%
Język polski (P)
48.87%
Matematyka (P)
45.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 66.33% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98% | 66.37% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.17% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 53.58% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.43% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74% | 48.73% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.2%
Język angielski (P)
66.33%
Język angielski (R)
43.17%
Język polski (P)
53.58%
Matematyka (P)
48.73%
Matematyka (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.75% | 64% | 59 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.53% | 62.41% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.28% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.61% | 60.36% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.07% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.66% | 53.83% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.78% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
32.17%
Język angielski (P)
64%
Język angielski (R)
47.28%
Język polski (P)
60.36%
Język polski (R)
23.4%
Matematyka (P)
53.83%
Matematyka (R)
17.78%
WOS (R)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.79% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 66.31% | 70 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 58.78% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.84% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 47.91% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.18% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.88% | 49.29% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.36% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
41.79%
Język angielski (P)
66.31%
Język angielski (R)
54.84%
Język polski (P)
47.91%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
49.29%
Matematyka (R)
10.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.94% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.97% | 55.21% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.63% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 49.61% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.77% | 44.59% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.94%
Język angielski (P)
55.21%
Język angielski (R)
44.63%
Język polski (P)
49.61%
Matematyka (P)
44.59%
Matematyka (R)
5.2%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.47% | 24 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 63.05% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 27% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.13% | 55.75% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.13% | 57% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
7.5%
Geografia (R)
33.47%
Informatyka (R)
40%
Język angielski (P)
63.05%
Język angielski (R)
59.45%
Język niemiecki (P)
27%
Język polski (P)
55.75%
Matematyka (P)
57%
Matematyka (R)
28.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony