Wyniki matur - Technikum nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego Mława
Ocena: 4.91 (33 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.36% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.14% | 63.33% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.53% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.27% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.41% | 49.01% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.49% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.08% | 48.08% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
10.6%
Geografia (R)
24.36%
Historia (R)
30.83%
Język angielski (P)
63.33%
Język angielski (R)
46.27%
Język polski (P)
49.01%
Język polski (R)
13.57%
Matematyka (P)
48.08%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.59% | 73.25% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.25% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.92% | 52 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.59% | 62.76% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.5% | 68 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.65% | 53.06% | 68 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
73.25%
Język angielski (R)
43.92%
Język polski (P)
62.76%
Matematyka (P)
53.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.26% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.55% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 54.34% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.13% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.23% | 56.51% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
7.33%
Język angielski (P)
70.26%
Język angielski (R)
42%
Język polski (P)
54.34%
Język polski (R)
41.17%
Matematyka (P)
56.51%
Matematyka (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 70.47% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.35% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.74% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.75% | 49.26% | 81 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.06% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 49.04% | 81 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
14%
Geografia (R)
39.1%
Historia (R)
34%
Informatyka (R)
19.33%
Język angielski (P)
70.47%
Język angielski (R)
48.74%
Język polski (P)
49.26%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
49.04%
Matematyka (R)
15.75%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.85% | 52.85% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.93% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.34% | 36.49% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.72% | 41.02% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
52.85%
Język angielski (R)
29.93%
Język polski (P)
36.49%
Język polski (R)
28.38%
Matematyka (P)
41.02%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8.9% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.2% | 64.47% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.47% | 47 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 51.99% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.5% | 44.9% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
8.9%
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
12.33%
Historia sztuki (R)
15%
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
64.47%
Język angielski (R)
42.47%
Język polski (P)
51.99%
Język polski (R)
32%
Matematyka (P)
44.9%
Matematyka (R)
10.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony