Wyniki matur - Technikum nr 1 im. Powstańców Śląskich Ruda Śląska
Ocena: 2.11 (107 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76% | 48.63% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88% | 47.37% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.56% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76% | 37.04% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.31% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48% | 28.59% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
48.63%
Język angielski (R)
33.56%
Język polski (P)
37.04%
Matematyka (P)
28.59%
Matematyka (R)
0.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 52.06% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.43% | 52.31% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.59% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.14% | 47.03% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 44.6% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 31.43% | 25.49% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Chemia (R)
5%
Język angielski (P)
52.06%
Język angielski (R)
31.59%
Język polski (P)
47.03%
Matematyka (P)
25.49%
Matematyka (R)
10%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 56.07% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 73.33% | 40.6% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 26% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 73.33% | 38.53% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 23.8% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
56.07%
Język angielski (R)
46.83%
Język polski (P)
26%
Matematyka (P)
23.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.73% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.91% | 43.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 35.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
36.67%
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
50.25%
Język polski (P)
59.73%
Matematyka (P)
35.18%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 54.18% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 59.09% | 32.45% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 22.73% | 25.86% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
5.33%
Geografia (R)
25%
Historia (R)
14%
Język angielski (P)
54.18%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
32.45%
Matematyka (P)
25.86%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 54.8% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 51.67% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.33% | 34.13% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
7.2%
Geografia (R)
40%
Język angielski (P)
54.8%
Język angielski (R)
39.67%
Język polski (P)
51.67%
Matematyka (P)
34.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony