Wyniki matur - Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica Działdowo
Ocena: 4.63 (18 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.68% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 81.45% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.34% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.66% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.31% | 48.81% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.83% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.75% | 59.59% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.68%
Informatyka (R)
39%
Język angielski (P)
81.45%
Język angielski (R)
69.66%
Język polski (P)
48.81%
Matematyka (P)
59.59%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14.14% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 70.26% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 66.95% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.94% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 56.86% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.33% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.7% | 61.16% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.1%
Historia (R)
14.14%
Informatyka (R)
28.5%
Język angielski (P)
70.26%
Język angielski (R)
49.94%
Język polski (P)
56.86%
Matematyka (P)
61.16%
Matematyka (R)
20.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.69% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 76.18% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.84% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.19% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 57.1% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.49% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.44% | 65.59% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.69%
Język angielski (P)
76.18%
Język angielski (R)
58.19%
Język polski (P)
57.1%
Matematyka (P)
65.59%
Matematyka (R)
24.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.53% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.96% | 73.22% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.96% | 68.94% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.48% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 57.53% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.61% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.88% | 56.73% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.2% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.53%
Historia (R)
24%
Informatyka (R)
28%
Język angielski (P)
73.22%
Język angielski (R)
64.48%
Język polski (P)
57.53%
Język polski (R)
42.14%
Matematyka (P)
56.73%
Matematyka (R)
15.2%
WOS (R)
20.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 65.92% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.64% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 52.75% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 53.67% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.82% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
25%
Informatyka (R)
38.73%
Język angielski (P)
65.92%
Język angielski (R)
56.64%
Język polski (P)
52.75%
Język polski (R)
38.25%
Matematyka (P)
53.67%
Matematyka (R)
10.82%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 74.79% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.47% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.05% | 48.12% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.7% | 55.44% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.62% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18%
Informatyka (R)
36.29%
Język angielski (P)
74.79%
Język angielski (R)
62.47%
Język polski (P)
48.12%
Matematyka (P)
55.44%
Matematyka (R)
18.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony