Wyniki matur Technikum nr 1 im. Zbigniewa Herberta Siemianowice Śląskie
Ocena: 1.95 (117 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 70.23% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 75.19% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.47% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 55.81% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.62% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.38% | 41.62% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
70.23%
Język angielski (R)
60.47%
Język polski (P)
55.81%
Matematyka (P)
41.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76% | 56.65% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 46.42% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.63% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 59.27% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 54.6% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68% | 37.92% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
56.65%
Język angielski (R)
47.63%
Język niemiecki (R)
57%
Język polski (P)
59.27%
Matematyka (P)
37.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.11% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.45% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.87% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.33% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.43% | 41.39% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.11%
Język angielski (R)
50.45%
Język polski (P)
56.87%
Matematyka (P)
41.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.4% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.29% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.9% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.42% | 45.26% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
35.2%
Język angielski (P)
76.4%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
66.29%
Język polski (R)
46.67%
Matematyka (P)
45.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 65.35% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.38% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 53.2% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 36.06% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
65.35%
Język angielski (R)
55.38%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
53.2%
Język polski (R)
38%
Matematyka (P)
36.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 62.42% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 53.97% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 32.35% | 26.24% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
62.42%
Język angielski (R)
49%
Język polski (P)
53.97%
Matematyka (P)
26.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony