Wyniki matur Technikum nr 1 Jarosław
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.56% | 55.89% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.61% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.08% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 47.39% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.17% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.33% | 35.67% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
14.14%
Język angielski (P)
55.89%
Język angielski (R)
41.08%
Język polski (P)
47.39%
Język polski (R)
31.4%
Matematyka (P)
35.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.43% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.58% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 68.49% | 49.63% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.59% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.37% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.67% | 43.4% | 75 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.16% | 75 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 35.52% | 75 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.2%
Chemia (R)
10.43%
Geografia (R)
17.58%
Język angielski (P)
49.63%
Język angielski (R)
31.37%
Język polski (P)
43.4%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
35.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.47% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 55.64% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.71% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 45.18% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.29% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.94% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 50.08% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.47%
Chemia (R)
7.29%
Geografia (R)
17.29%
Język angielski (P)
55.64%
Język angielski (R)
36.33%
Język polski (P)
45.18%
Język polski (R)
23.94%
Matematyka (P)
50.08%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.65% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.46% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.7% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.47% | 61.74% | 85 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.65% | 70.68% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.95% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.82% | 56.44% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.61% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.98% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
36.65%
Chemia (R)
19.46%
Geografia (R)
23.7%
Język angielski (P)
61.74%
Język angielski (R)
35.95%
Język polski (P)
56.44%
Język polski (R)
43.75%
Matematyka (P)
47.98%
Matematyka (R)
11.5%
WOS (R)
17.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.53% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.74% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 48.8% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.07% | 40.35% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27%
Chemia (R)
18%
Geografia (R)
16.85%
Język angielski (P)
49.53%
Język angielski (R)
32.74%
Język polski (P)
48.8%
Język polski (R)
32.8%
Matematyka (P)
40.35%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.48% | 31 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.91% | 46 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.2% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.35% | 55.1% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.57% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.35% | 47.85% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.55% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.81% | 44.95% | 104 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.48%
Chemia (R)
4.91%
Geografia (R)
15.2%
Historia (R)
31%
Język angielski (P)
55.1%
Język angielski (R)
34.57%
Język polski (P)
47.85%
Język polski (R)
14.55%
Matematyka (P)
44.95%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony