Wyniki matur - Technikum nr 1 Jasło
Ocena: 3.69 (119 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.7% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 66.2% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.77% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.57% | 63 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.81% | 45.52% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.76% | 99 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 45.78% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.71% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
8.33%
Geografia (R)
30.7%
Język angielski (P)
66.2%
Język angielski (R)
55.57%
Język polski (P)
45.52%
Matematyka (P)
45.78%
Matematyka (R)
10.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.57% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.64% | 68.16% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.63% | 69.4% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.47% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.38% | 54.87% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.53% | 89 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.16% | 45.38% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.08% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
18.57%
Informatyka (R)
30.89%
Język angielski (P)
68.16%
Język angielski (R)
57.47%
Język polski (P)
54.87%
Matematyka (P)
45.38%
Matematyka (R)
4.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.42% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.06% | 75.44% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.03% | 75.37% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.72% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.17% | 48.84% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.61% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.32% | 57.53% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.81% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.5%
Chemia (R)
12%
Fizyka (R)
24%
Geografia (R)
27.1%
Historia (R)
17.5%
Informatyka (R)
30.42%
Język angielski (P)
75.44%
Język angielski (R)
57.72%
Język polski (P)
48.84%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
57.53%
Matematyka (R)
10.81%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 71.26% | 87 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.65% | 67.16% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.51% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 67.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.32% | 51% | 89 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.94% | 88 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 49.73% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
17.17%
Geografia (R)
28%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
71.26%
Język angielski (R)
58.51%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
51%
Matematyka (P)
49.73%
Matematyka (R)
8.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.54% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.54% | 66.5% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.19% | 53 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 33.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 62.62% | 31.47% | 108 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50.47% | 34.94% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
7.5%
Geografia (R)
18.54%
Historia (R)
18%
Informatyka (R)
23.67%
Język angielski (P)
66.5%
Język angielski (R)
46.19%
Język niemiecki (P)
33.64%
Język polski (P)
31.47%
Matematyka (P)
34.94%
Matematyka (R)
5.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.75% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.54% | 63.73% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.33% | 24 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 36.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 45.19% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.08% | 46.03% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
3%
Chemia (R)
3%
Filozofia (R)
74%
Fizyka (R)
6.83%
Geografia (R)
30.75%
Informatyka (R)
15.25%
Język angielski (P)
63.73%
Język angielski (R)
54.33%
Język niemiecki (P)
36.5%
Język polski (P)
45.19%
Język polski (R)
54%
Matematyka (P)
46.03%
Matematyka (R)
33.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony