Wyniki matur - Technikum nr 1 Kartuzy
Ocena: 4.62 (88 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.63% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.28% | 57.87% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.18% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.12% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 56.68% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.42% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 58.03% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.73% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.63%
Język angielski (P)
57.87%
Język angielski (R)
52.12%
Język polski (P)
56.68%
Matematyka (P)
58.03%
Matematyka (R)
16.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.33% | 58.36% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.36% | 66.28% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.66% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.8% | 48.48% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.79% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.89% | 58.95% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.23% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
26.67%
Geografia (R)
28.08%
Język angielski (P)
58.36%
Język angielski (R)
46.66%
Język polski (P)
48.48%
Matematyka (P)
58.95%
Matematyka (R)
11.23%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.92% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.36% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 62.18% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.29% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.38% | 24 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 86.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.52% | 57.42% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.01% | 64.34% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.01% | 65.25% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.5%
Chemia (R)
13%
Fizyka (R)
17.92%
Geografia (R)
31.36%
Historia (R)
27.5%
Język angielski (P)
62.18%
Język angielski (R)
56.38%
Język niemiecki (P)
67.5%
Język niemiecki (R)
67%
Język polski (P)
57.42%
Język polski (R)
33%
Matematyka (P)
65.25%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 54.83% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 51.1% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.04% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.92% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.75% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 49.57% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.09% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
23.67%
Język angielski (P)
54.83%
Język angielski (R)
35.04%
Język polski (P)
53.92%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
49.57%
Matematyka (R)
9.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.22% | 62.34% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.3% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.92% | 50.47% | 59 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.22% | 53.59% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
34.67%
Geografia (R)
27.86%
Język angielski (P)
62.34%
Język angielski (R)
46.3%
Język polski (P)
50.47%
Matematyka (P)
53.59%
Matematyka (R)
4.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.89% | 56.03% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 49.23% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 51.35% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
25%
Geografia (R)
17.33%
Język angielski (P)
56.03%
Język angielski (R)
45.2%
Język polski (P)
49.23%
Język polski (R)
74.67%
Matematyka (P)
51.35%
Matematyka (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony